Zamknij

Projektant maszyn urządzeń technicznych

Nr oferty: StPr/24/0472Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Al. marsz. Józefa Piłsudskiego 111, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Projektowanie maszyn i urządzeń technicznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, znajomość programów AutoCAD, SOLIDWORKS itp., mile widziane doświadczenie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma Usługowo-Handlowa "MILISZKIEWICZ" Tadeusz Miliszkiewicz
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Al. marsz. Józefa Piłsudskiego 111, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlask
    Osoba do kontaktu: Barbara Miliszkiewicz
    Numer telefonu: 600328222
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Prace fizyczne: sprzątanie boksów, placu; karmienie i pojenie zwierząt. Przenoszenie: zwierząt, worków z karmą. Przeprowadzanie wyjazdów interwencyjnych. Praca w różnych warunkach atmosferycznych.
    StPr/24/0510
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Prowadzenie dokumentacji schroniska. Pozyskiwanie sponsorów. Opieka nad wolontariuszami. Praca również na zewwnątrz w różnych warunkach atmosferycznych.
    StPr/24/0511

    OGŁOSZENIE nr AdmR.110.4.2024 Dyrektor Sądu Rejonowego w Łomży na podstawie art. 3b ustawy z dnia 18 grudnia 1998 roku o pracownikach sądów i prokuratury (t. j. Dz. U. z 2018 r., poz. 577) w związku z § 2 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 17 stycznia 2008r. w sprawie szczegółowego trybu i sposobu przeprowadzania konkursów na staż urzędniczy w sądzie i prokuraturze (t. j. Dz. U. z 2014, poz. 400) ogłasza w drodze konkursu nabór kandydatów na staż urzędniczy w Sądzie Rejonowym w Łomży na stanowisku stażysty. *Zakres wykonywanych zadań na stanowisku pracy: Wykonywanie czynności wynikających z zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 19 czerwca 2019 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów organizacji sądowej (Dz. U. MS z 2019 r., poz. 138 z późn. zm.), w szczególności: 1) protokołowanie przebiegu rozpraw sądowych i posiedzeń sądowych, 2) wykonywanie wydanych w sprawach zarządzeń sędziego, 3) sporządzanie i wysyłanie wezwań, zawiadomień i innej korespondencji, 4) obsługa urządzeń ewidencyjnych, 5) wykonywanie innych czynności przewidzianych w Regulaminie urzędowania sądów powszechnych i zleconych przez przełożonych.
    StPr/24/0512
    data rozpoczęcia pracy od 15.07.2024

    Praca w magazynie salonu meblowego.Przyjęcie towaru, składanie mebli, zapakowanie mebli. Dostarczanie towaru do klienta.
    StPr/24/0503
    data rozpoczęcia pracy od 31.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    - Wykonywanie czynności biurowych w sprawach karnych oraz rodzinnych i nieletnich, oraz prowadzenie urządzeń ewidencyjnych w tych sprawach. /Ogłoszenie nr AdmR.110.3.2024/: Dyrektor Sądu Rejonowego w Łomży na podstawie art. 3b ustawy z dnia 18 grudnia1998 roku o pracownikach sądów i prokuratury (t. j. Dz. U. z 2018 r., poz. 577) w związku z § 2 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 17 stycznia 2008r. w sprawie szczegółowego trybu i sposobu przeprowadzania konkursów na staż urzędniczy w sądzie i prokuraturze (t. j. Dz. U. z 2014, poz. 400) ogłasza w drodze konkursu nabór kandydatów na staż urzędniczy w Sądzie Rejonowym w Łomży na stanowisku stażysty. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku pracy: Wykonywanie czynności wynikających z zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 19 czerwca 2019 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów organizacji sądowej (Dz. U. MS z 2019 r., poz. 138 z późn. zm.), w szczególności: 1) wykonywanie czynności biurowych zleconych Zespołowi Kuratorskiej Służby Sądowej w sprawach karnych oraz rodzinnych i nieletnich oraz prowadzenie urządzeń ewidencyjnych w tych sprawach, 2) przyjmowanie i rozdzielanie wpływającej do Zespołu korespondencji w sprawach karnych oraz rodzinnych i nieletnich 3) odnotowywanie w kontrolkach sporządzonych przez kuratorów zawodowych i społecznych wywiadów i przekazywanie/przesyłanie organowi zlecającemu, 4) zakładanie akt kontroli okresu próby i akt nadzoru kuratorskiego, 5) wysyłanie zawiadomień o powierzeniu dozoru/nadzoru, zawiadomień o wyznaczeniu kuratora do dozorowanych oraz innej korespondencji zespołu, 6) sporządzanie miesięcznych zestawień osób, które faktycznie wykonywały karę ograniczenia wolności i pracę społecznie użyteczną, 7) sporządzanie okresowych sprawozdań statystycznych, 8) wykonywanie innych czynności przewidzianych w Regulaminie urzędowania sądów powszechnych i zleconych przez przełożonych.
    StPr/24/0506
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN

    Przygotowywanie, segregacja dokumentów, wystawianie dokumentów w księgowym programie komputerowym.
    StPr/24/0507

    Prowadzenie dokumentacji związanych z biurem sprzedaży, wystawianie dokumentów sprzedaży, przyjmowanie dokumentów sprzedażowych. Kontakt (telefoniczny i mailowy) z kontrahentami hurtowni.
    StPr/24/0508

    Naprawa, konserwacja, usuwanie usterek.
    StPr/24/0509
    data rozpoczęcia pracy od 24.06.2024

    przygotowywanie surowców niezbędnych do realizacji pracy kucharzy, dbanie o czystość i porządek na kuchni.
    312845
    data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 300

    obsługa klientów, kasy fiskalnej i terminala, przygotowywanie drobnych posiłków i napojów, dbanie o czystość i porządek stacji.
    312844